Kniha návštěv

Dík

Vladimír Navrátil | 27.11.2018

Dobrý den,
děkuji Vám za velikánskou práci, kterou jste si dal s přepisováním kroninik.Snad si vše časem přečtu. Při úklidu jsem našel náš rodokmen, který se v 19. století začal týkat i Vyšehoří (č.3). I můj otec Karel se zde narodil. Bohužel, jak si vzpomínám, byl jsem ve Vyšehoří pouze 1x v mládí, od té doby bydlím v Praze.

S pozdravem V.Navrátil
navrvl@volny.cz

Kronika

Ala | 14.11.2018

Pěkný den,
moc se mi líbí co píšete do kronik, vše co píšete je pravda. Jen tak dál!

Upřesnění

Marek Král | 18.08.2018

Pěkný den, jen malé upřesnění k záznamu z roku 2017. Královi dostali č.p. V dubnu, ale Eduard Král se již ve Vyšehoří narodil a to v červenci 2017.

úžasná práce

Marek Král | 06.01.2017

Pěkný den,
do obce jsme se letos přistěhovali a kroniku jsem téměř celou pročetl. Je to úžasná sonda do minulosti dávné i nedávné. Domnívám se, že zpřístupnění na internetu dává kronice zcela jiný rozměr a život obce na pozadí celospolečenských změn je velmi pěkně zachycen. Moc děkuji za velmi zajímavé čtení!

PODĚKOVÁNÍ ZA PĚKNOU KRONIKU

ŽALUDOVÁ LUDMILA -KRÁLOVÁ | 08.11.2014

UDĚLALA JSEM VELKOU RADOST MÉMU TATÍNKOVI K 80 NAROZENINÁM JE RODÁKEM .JMENUJE SE ALOIS KRÁL 21,10.1932A BYDLEL TU NĚKOLIK LET A STÁLE SE VRACÍ .JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI LIDA KRÁLOVÁ TAKE JSEM ZDE BYDLELA

Poděkování kronikáři

Ilona Vařeková | 28.05.2014

Zdeňku, myslím, že si zasloužíš poděkování a pochvalu za velmi dobře vedenou obecní kroniku. Ačkoliv jsou zde drobné nepřesnosti a někdy i trošku úsměvné formulace, jako komplexní materiál to hodnotím velice pozitivně a podle mého názoru ti patří za odvedenou práci velký dík a uznání. Málokdo si totiž umí představit kolik času a snahy jsi na kroniku vynaložil. Moje úcta! Ilona Vařeková, Vyšehoří.

Děkuji

Valenta Jan | 17.11.2013

Klobouk dolů!!! Nádherně zpracované-úchvatnmé dílo!!! Děkuji
(Moji předci z Crhova a okolí, dědeček nar.1911 v Hanušovicích, kdyby byla náhodou nějaká informace :-)
rodopis.valenta@email.cz

Re: Děkuji

Valenta Jan | 17.11.2013

Náhodou informace o vraždě v Hanušovicích,kdy zabil muž svou ženu,dítě(nebo děti) a její tetu (Anna),která kryla její nevěru(jakože je u ní na návštěvě...) (třeba i rok události...) Děkuji

rodák z Vyšehoří 31

Pavlík Petr | 03.03.2013

Dobrý den pane Hroch,
patří Vám velké díky,za Váš čas,který jste věnoval všem rodákům a
mají možnost nahlédnout do minulosti.Vím co to obnáší,protože jsem
také vedl kroniku dobrovolných hasičů v místě kde bydlím.Od roku 1971-1973 jsem narukoval na V.Ú.Bochov a posléze jsem se oženil.
Do dnes bydlím v malé vesničce Chbany,okres Chomutov.
Ještě jednou mnoho díků za všechny rodáky.
s pozdravem Pavlík Petr

Poděkování

Martin Jílek | 26.09.2012

Dobrý den,chci Vám touto cestou poděkovat za tento web.Zajímám se o rodinnou genealogii a mám předky i ve Vaší vesnici.Už se těším až budu on-line kroniku pročítat a třeba zjistím i něco víc o svých předcích:-)

Ještě jednou děkuji.
P.S.Přeji mnoho úspěchů ve Vaší záslužné práci.
S Pozdravem Martin Jílek.

Záznamy: 1 - 10 ze 10

Přidat nový příspěvek